nieSavage Worlds PL
Pudełko wymiary
16.5 x 23.5 x 1 cm
16.5 x 23.5 x 1 cm
Waga około
0.5 kg
Ocena
8.05
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Kuźnia Gier
Kategorie
książka (Book)
figurkowa (Miniatures)
science Fiction (Science Fiction)
gry wojenne (Wargame)
Pozycja na BGG
5690
Ocena na BGG
8.05/10 na 182 głosy
Nazwa oryginalna
Savage Worlds
Mechaniki
rzucanie kośćmi (Dice Rolling)
odgrywanie postaci (Role Playing)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 10 lat
Edycja
4
Rok premiery
2003
Rok wydania
2010
Autor
Shane Lacy Hensley
Pudełko zawiera
*podręcznik do gry

Opis

Polskie wydanie wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej

Savage Worlds, wielokrotnie nagradzana gra fabularna, wreszcie w Polsce. Przygotuj się na rozgrywkę inną, niż wszystkie poprzednie! 

Będzie brawurowo! Savage Worlds to najszybsza mechanika na rynku, dzięki której można błyskawicznie i z łatwością rozegrać ekscytujący pościg, ogromną bitwę, dramatyczny pojedynek - zarówno szermierczy, jak lotniczy. Proste zasady pozwalają tworzyć niezapomnianych bohaterów, którzy podczas niezwykłych przygód zmienią się z nowicjuszy w prawdziwe legendy. Przeżyjecie niezapomniane chwile w dowolnych realiach, od baśniowych krain zamieszkanych przez smoki, przez odległe planety, po mroczne zakamarki Czarnego Lądu i amazońską dżunglę!

Będzie grywalnie! Savage Worlds to spełnienie marzeń o systemie, w którym przygody pisze się w mgnieniu oka, a prawdziwych bohaterów można stworzyć na kilka minut przed sesją. Mistrz Gry nie będzie musiał korzystać z komputera i wielu opasłych tomów, by przygotować scenariusz: wszystko, czego potrzeba, znajdzie w tej niewielkiej książeczce i własnej wyobraźni. Gracze szybko odnajdą się w każdych realiach i przygotują niezapomniane postaci, nie studiując godzinami setek bliźniaczo podobnych regułek. Zamiast szperać w podręcznikach, przemierzycie niezwykłe lądy i przeżyjecie wspaniałe przygody, dla których pożywki dostarczy wam własna inwencja oraz podręczniki z cyklu "Brawurowe światy", opisujące rozmaite, niezwykłe realia gry.

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-09-04 12:51:49