Panika w Laboratorium
Pudełko wymiary
11 x 14.5 x 3.5 cm
11 x 14.5 x 3.5 cm
Waga około
0.2 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Fox Games
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
od 2 do 10 osób
Czas gry
od 20 do 40 min.
Rok premiery
2012
Rok wydania
2018
Autor
Dominique Ehrhard
Pudełko zawiera
*25 kwadratowych obrazków
*4 kości
*30 żetonów zwycięstwa
*instrukcja

Opis

Uwaga! Uwaga! Uciekła ameba !

Z laboratorium zbiegła ameba- taki mały jednokomórkowy, zmiennokształtny organizm. Punkt zwycięstwa dla tego kto ją znajdzie! Brzmi strasznie? Ależ skąd! Oto „Panic Lab”! Prześmieszna gra imprezowa o uciekających amebach!

W grę może grać od 2 do 10 osób, z czego każdy z uczestników musi być spostrzegawczy i szybki inaczej ktoś inny zgarnie nagrodę! Sposób gry jest prosty. Na planie okręgu rozkładamy wszystkie (przetasowane) kartoniki znajdujące się w pudełku „Panic Lab”. Następnie pierwszy gracz rzuca 4 specjalnymi kostkami. I wtedy… kto pierwszy ten lepszy! Wszyscy gracze przyglądają się rzuconym kostkom, określają one kolor i kształt ameby która uciekła oraz laboratorium które opuściła. Przyglądamy się kartom leżącym na stole, szukamy laboratorium, a następie wypatrujemy po kręgu uciekającej ameby! Pierwszy gracz który ją wskaże dostaje punkt zwycięstwa! Ale uwaga! Zastanów się dwa razy, ameby w „Panic Lab” są przebiegłe, potrafią prześlizgiwać się przez otwory wentylacyjne, a przechodząc przez inne laboratoria zmieniają kształty i kolory! Za błędnie wskazaną amebę oddajemy żetony zwycięstwa. Osoba która pierwsza zdobędzie pięć punktów wygrywa całą grę!

„Panic Lab” jest doskonała dla osób w każdym wieku. Nawet jeśli nie pałasz zbytnią sympatią do nauk ścisłych ta gra na pewno zdobędzie Twoje uznanie! Elegancko wydana, pełna kolorowych kartoników ameb, dostarczy wielu radosnych chwil w gronie rodziny, botaników, studentów czy przyjaciół.

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-10-20 12:57:51
Panic Lab