Jaki jest?
Ocena
5.13
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Trefl
Kategorie
imprezowa (Party Game)
Pozycja na BGG
25938
Ocena na BGG
5.13/10 na 420 głosy
Nazwa oryginalna
What's Yours Like?
Mechaniki
papier i ołówek (Paper-and-Pencil)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska

Opis

-Jaki jest Twój?

-Mój jest długi…

-Mój jest trochę zagięty…

-Mój ma dziwny kolor…

- Mój się ostatnio bardzo zmoczył!

O czym rozmawia się na imprezach? Oczywiście o… parasolu! W szczególności kiedy skorzysta się z imprezowej propozycji wydawnictwa „Trefl” i rozegra partyjkę w „Jaki Jest?”!

Zasady są proste. Po zebraniu odważnej grupki przyjaciół, każdy po kolei będzie siadał na Gorącym krześle, natomiast inni będą odpowiadać na zadawane im pytanie „Jaki Jest Twój?”. Uważasz, że usłyszysz odpowiedź „zielony”? Nie można się bardziej mylić! To pytanie daje niesamowite możliwości na popisanie się sprytem i zabawę niejednoznacznymi odpowiedziami! Podczas gry salwy śmiechu utrudnią łapanie oddechu zarówno pytającemu jak i odpowiadającym! Pozwól popisać się wyobraźnią i odpowiadaj zgodnie z prawdą „Jaki jest Twój!”. By łatwiej było połapać się na Gorącym Krześle, do gry dołączono zestaw tablicy i ścieralnego pisaka, którym można odnotowywać sobie co wartościowsze odpowiedzi. Twórczy proces odpowiedzi na proste pytanie świetnie się sprawdza wśród starych znajomych, będąc jednocześnie niesamowitą gra integracyjną! Dzięki „Jaki jest?” typowy nieśmiałek dzieli się całkiem śmiałymi wyznaniami!

„Jaki jest” zintegruję grupę, zacieśni więzi miedzy już zżytą grupką przyjaciół czy rodziną. Dwustronne karteczki pozwolą dostosować poziom trudności dla starszych i młodszych uczestników! Dojdź do tego o co im wszystkim chodzi pytając każdego „Jaki jest Twój…?”

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-12-11 11:55:52