Tide of Iron
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Fantasy Flight Games

Opis

Druga Wojna Światowa - największa wojenna mobilizacja ludzi i maszyn w historii; czołgi i żołnierze połączeni ze sobą w prawdziwie żelazna falę, która zmieniła oblicze świata.

Teraz największy i najbardziej zabójczy konflikt w historii ludzkości trafia na stoły w postaci niesamowitej gry planszowej wydawnictwa Fantasy Flight Games.

W Tide of Iron znajdziesz setki doskonale wykonanych figurek, w tym żołnierzy, czołgi oraz inne maszyny wojenne. Zasady gry skupiają się głównie na wiernej symulacji walki oddziałami, ale przy tym z zachowaniem odpowiedniej prostoty odpowiadającej potrzebom początkujących graczy.

Tide of Iron zawiera modułową planszę do gry, na której może grać do 6 osób (w 2 drużynach), mogąc sprawdzić swoje taktyczne umiejętności w dziesiątkach scenariuszy.

Tide of Iron wpisuje się na listę bestsellerów Fantasy Flight Games, wraz z takimi hitami jak "Twilight Imperium", "Descent" czy "World of Warcraft". W opakowaniu mierzącym ponad 60 cm szerokości i ważącym ponad 5 kg możesz być pewnym, że zawiera ono ogrom akcji II Wojny Światowej.

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-12-11 12:17:31