Zgadnij kto to? Shuffle
Pudełko wymiary
8 x 11.5 x 4.5 cm
8 x 11.5 x 4.5 cm
Waga około
0.2 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Cartamundi
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 4 lat
Liczba graczy
od 2 do 2 osób
Czas gry
od 10 do 20 min.
Rok premiery
1979
Rok wydania
2014
Autor
Theo Coster Ora Coster Theora Design
Pudełko zawiera
*60 kart
*instrukcja
*bezpłatna aplikacja Shuffle do pobrania

Opis

Detektywowanie czas zacząć!

Klasyczna gra planszowa „Zgadnij kto to?” doczekała się  wydania w kompaktowej wersji karcianej! Małe pudełeczko sprawi, że grę możemy zabrać ze sobą wszędzie i grać na biwakach, czy na przerwie w szkole. „Zgadnij kto to? Shuffle” w niczym nie ustępuje klasycznej wersji zabawy i szybko przypada do gustu nowym graczom (a zwłaszcza najmłodszym!). Nie znasz planszówkowej wersji? Nic nie szkodzi!

„Zgadnij kto to? Shuffle” to dedukcyjna gra dla dwóch osób. Każdy z graczy otrzymuje (taki sam) zestaw kart, które rozkłada przed sobą. Przedstawiają one najróżniejsze osoby i postaci. Uczestnicy upatrują sobie jedną osobę- nie mówiąc, ani nie zdradzając w żaden inny sposób kto to przeciwnikowi. Celem gry jest zgadnięcie kogo wybrał towarzysz zabawy. Jak to zrobić? Poprzez sprytne zadawanie pytań. Np. „Czy Twój postać nosi okulary?” jeśli tak zakrywamy wszystkie osoby (odwracamy ich karty rewersem do góry) nie noszące okularów. Jeśli nie- „okularnicy” znikają z listy podejrzanych. Proste? Bardzo!

Ale to nie wszystko! „Zgadnij kto to? Shuffle” to nie tylko klasyczna (choć mobilna) wersja gry. Seria Shuffle to gra z aplikacją! Dzięki aplikacji „Zgadnij kto to? Shuffle” otrzymujemy możliwość stworzenia swoich własnych charakterów. Aplikacja pozwalająca operować i edytować zdjęcia, umożliwi nawet stworzenie własnej talii kart do gry „Zgadnij kto to?”!

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2014-08-25 14:54:27