Granie w Malowanie
Pudełko wymiary
12.5 x 20 x 4 cm
12.5 x 20 x 4 cm
Waga około
0.2 kg
Ocena
5.54
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Kategorie
gra dla dzieci (Children's Game)
Ocena na BGG
5.54/10 na 24 głosy
Nazwa oryginalna
Granie w malowanie
Mechaniki
pamięć (Memory)
zbiory zasobów (Set Collection)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 2 do 4 osób
Czas gry
od 10 do 15 min.
Rok premiery
2013
Rok wydania
2013
Autor
Filip Miłuński

Opis

Sześcioletni Picasso!

Seria "Dobra Gra w Dobrej Cenie" gwarantuje świetną zabawę, niewielkim kosztem! Tytuł "Granie w Malowanie" pozwoli nam wcielić się w malarzy, majstrować kolorami i wykazać się niezwykłą pamięcią. Pędzle w dłoń! Dzieło sztuki czeka!


Do stołu zasiada od 2 do 4 osób w wieku, co najmniej 6 lat. Przygotowując rozgrywkę, wybieramy kilka obrazków i rozmieszczamy je na około Palety Barw. Gotowi? Celem gry "Granie w Malowanie" jest zdobycie jak największej ilości punktów, za stworzenie konkretnych obrazów. Właśnie tych, które widnieją na około Palety. Uczestnicy zabawy mają chwilę, by przyjrzeć się rysunkom. Następnie żetony są odwracane. Gracz w swoim ruchu, musi dobrać Żeton Barw, a następnie pokazać, który kafelek chce narysować! Jeśli wybrane barwy zgadzają się z malowidłem- zdobywa punkty, w przeciwnym wypadku, musi spróbować w kolejnej turze.

Kolorowa zabawa z pamięcią! "Granie w Malowanie" jest świetną propozycją dla maluchów! Nauka kolorów, oraz mus zapamiętywania, gdzie kryje się jaki obrazek, znacznie poprawia koncentracje i wymaga od dziecka zaangażowania! Sama Paleta Barw jest bardzo pomocna, ale by podnieść poziom trudności, można z niej zrezygnować. Macie ochotę na "Granie w Malowanie"? Miłej zabawy!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-04-21 15:37:16