Kraina Lodu.  Shuffle
Pudełko wymiary
8 x 11.5 x 4.5 cm
8 x 11.5 x 4.5 cm
Waga około
0.2 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Cartamundi
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Rok wydania
2015

Opis

Elza stopiła wszystkie płatki śniegu!


Oto gra dla najmłodszych milusińskich z ich ulubionymi bohaterami. „Kraina Lodu” to propozycja gry kafelkowej z serii „Shuffle”. Zasady są bardzo proste, więc spodobają się młodym fanom zarówno gier planszowych, jak i produkcji Disney’a.

„Shuffle: Kraina Lodu” to gra przeznaczona dla 2 do 4 osób. Naszym zadaniem będzie pomoc Elzie w odtworzeniu roztopionych płatków śniegu. Wybieramy kolor naszych śnieżynek i rozpoczynamy przygodę z bohaterami „Krainy Lodu”. Na środku ustawiamy jeden kafelek. W swojej turze gracze losują kolejny i dokładają go do planszy tak, by odpowiednie strony kolorowych płatków śniegu się połączymy (bo właśnie za nie otrzymujemy punkty). Kto połączy ich najwięcej, wygrywa. Tak wygląda podstawowy wariant gry. „Shuffle: Kraina Lodu” oferuje jeszcze alternatywną rozgrywkę- troszkę trudniejszą, dla starszych.

Seria „Shuffle” to gry karciane z aplikacją na tablet. W „Krainie Lodu” pomaga ona zliczać punkty. Sprawdź! Proste zasady i kolorowe karty z bohaterami zainteresują każdego fana animacji. „Shuffle: Kraina Lodu” to świetny wstęp do gier familijnych takich jak Carcassonne!

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-05-21 13:14:31