Przebiegłe Wielbłądy: Superpuchar
Pudełko wymiary
20 x 29.5 x 7 cm
20 x 29.5 x 7 cm
Waga około
0.6 kg
Ocena
7.32
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Lucrum Games
Kategorie
zwierzęta (Animals)
kości (Dice)
dodatek do gry (Expansion for Base-game)
wyścigi (Racing)
Ocena na BGG
7.32/10 na 2531 głosy
Nazwa oryginalna
Camel Up: Supercup
Mechaniki
zakładanie się (Betting and Bluffing)
rzucanie kośćmi (Dice Rolling)
losowy ruch (Roll / Spin and Move)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
od 2 do 10 osób
Czas gry
od 30 do 45 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Steffen Bogen
Pudełko zawiera
* Rozszerzenie planszy do gry
* 5 drewnianych dodatkowych kostek
* Platforma widokowa
* Aparat fotograficzny
* 5 kafelków typowania
* 4 kafelki typowania kolejności
* Kafelek piramidy
* 2 kafelki pustyni
* Kafelek fotografa
* 22 monety
* 10 kart typowania
* 10 kart sojuszu
* Instrukcja
Jest to dodatek do serii Przebiegłe Wielbłądy

Opis

Wyścig trwa!

Sława „Przebiegłych Wielbłądów” okrążyła Ziemię i wzbudza zachwyt na wszystkich kontynentach! Wszyscy chcą wiedzieć, które zwierze zdobyło tytuł Najszybszego. Trybuny zaroiły się od Paparazzich, próbujących być wszędzie. Na każdym zakręcie błyskają swoim aparatem, by uwiecznić chwilę triumfu, nie zostawiając suchej nitki na największych przegranych. Panie i Panowie- oto „Superpuchar”! Dodatek do gry rodzinnej „Przebiegłe Wielbłądy”, pozwalających rozegrać partię wyścigu już w 10 osób!

Ale czy to wszystko? Oj, nie. Fani wyścigów na pewno się nie zawiodą. „Przebiegłe Wielbłądy: Superpuchar” to aż 4 dodatki w jednym pudełku. Możemy stosować je pojedynczo, lub w dowolnej kombinacji. Ale by wyścigowe emocje sięgnęły zenitu, warto spróbować wprowadzić do gry je wszystkie! Jak to wygląda? Po pierwsze- wielbłądy zestresowane liczną publicznością zyskują zastrzyk adrenaliny- do piramidy wchodzą dodatkowe kostki, mogące podwójnie poruszyć jednego ze zwierzaków, zapewniając mu tytuł lidera! Po drugie, gracze mogą zostać dziennikarzem „Przebiegłych Wielbłądów” i robić zdjęcia trójwymiarowym modelem aparatu- zawsze to dodatkowy zysk, gdy intuicja zawodzi przy obstawianiu . A gdy to nasz dzień- możemy nie tylko wytypować zwycięzcę i przegranego. „Przebiegłe Wielbłądy: Superpuchar” pozwalają wytypować kolejność każdego zwierzęcia w etapie! Ostatnią nowością wprowadzoną przez dodatek, jest możliwość zawierania sojuszy. Wspólnie z przeciwnikiem możemy się podzielić zakładem, w razie czego zabezpieczając się jednym z jego obstawień.

Zobacz jaki gwar panuje wokół piramidy! Zwiększona plansza z dodatku „Przebiegłe Wielbłądy: Superpuchar” zapewnia dłuższą chwilę wstrzymanego oddechu! Czy to nasz Wielbłąd zostanie zwycięzcą? Dużo więcej decyzji, dużo więcej dreszczy, dużo większy tłok na trybunach! „Przebiegłe Wielbłądy” zasłużyły na prestiżową nagrodę Spiel des Jahres. Zasłużyły również na świetny dodatek jakim jest „Superpuchar”!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-06-24 15:18:30