WiedŸmin. Sezon burz
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Supernowa
Okładka
miękka
Liczba stron
404
Rok wydania
2013
Autor
Andrzej Sapkowski

Opis

Oto nowy Sapkowski i nowy wiedŸmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po œmierci/nieœmierci kończšcej ostatni tom sagi.
 „Nigdy nie mów nigdy!” W powieœci pojawiajš się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczajš też dosłownie i w przenoœni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magicznš sztukš wyhodowane bestie. Opowieœć zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie roœnie. WiedŸmin stacza morderczš walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sšdem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosš pięknoœciš, zwanš Koral. A w tle toczš się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewajš pioruny i szalejš burze. I tak przez 404 strony porywajšcej lektury. 
 
WIEDMIN. SEZON BURZ to w wiedŸmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczštek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieœć trwa. Historia nie kończy się nigdy…

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony zwišzane z grš

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-06-24 16:26:09