Tenzi
Pudełko wymiary
20.5 x 25.5 x 8.5 cm
20.5 x 25.5 x 8.5 cm
Waga około
0.3 kg
Ocena
4.97
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Kategorie
kości (Dice)
w czasie rzeczywistym (Real-time)
Pozycja na BGG
26126
Ocena na BGG
4.97/10 na 1259 głosy
Nazwa oryginalna
Tenzi
Mechaniki
rzucanie kośćmi (Dice Rolling)
--------- (Real-Time)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 5 lat
Liczba graczy
od 2 do 4 osób
Czas gry
od 5 do 10 min.
Rok premiery
2011
Rok wydania
2014
Autor
Carma Games
Pudełko zawiera
* 4 zestawy 10 kostek w 4 różnych kolorach

Opis

Turlaj- szybko i skutecznie!

„Tenzi” to superszybka gra kościana czasu rzeczywistego. Jedna partia może w porywać trwać do 2 minut! Lubisz rzucać kostkami podczas gry? Niestety jest to tylko element planszówek- czas to zmienić! „Tenzi” to kości, kości i przede wszystkim kości. Zasady proste, emocje wrą, a kości się turlają…

Do stołu zasiada od 2 do 4 osób (a przy większej ilości zestawów, w „Tenzi” zagra więcej uczestników!). Każdy otrzymuje komplet 10 kości w jednym kolorze i możemy rozpoczynać. Cel- w zależności od wariantu. W jednym, na okrzyk „Start” próbujemy wyrzucić na wszystkich kostkach jeden wynik. W innym połowa musi mieć jeden, połowa drugi wynik (po 5 kostek). Wariant agresywny proponuje podbieranie kostek innym uczestnikom, a zręcznościowy budowanie wieży. Bez względu jaką mini gierkę wybierzemy, by wygrać musisz być pierwszym, który wyrzuci odpowiednie wyniki i krzyknie „TENZI”!

Proste? Bardzo! „Tenzi” to hit imprezowy. Kostki, pięknie wykonane, są wytrzymałe i zapewnią długie godziny zabawy. Turlaj i zachęcaj do turlania znajomych. Mimo, że proste, turlanie w grze jest przyjemne- pozostawia niedosyt- jedna dwuminutowa partia to za mało. Rozegrajcie turniej „Tenzi”, pobijajcie rekordy prawdopodobieństwa i zostańcie mistrzem Turlactwa! Dobrze przemyślane opakowanie pozwoli Wam zabrać grę w podróż! Odświeżcie standardową wersje kości!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-06-26 16:04:04