Story Cubes: Mity
Pudełko wymiary
3.5 x 8 x 2.5 cm
3.5 x 8 x 2.5 cm
Waga około
0 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 1 osób
Czas gry
od 2 do 20 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Rory O'Connor
Pudełko zawiera
* 3 kostki
Jest to dodatek do serii Story Cubes

Opis

Opowieść na miarę mitu!

Story Cubes Kości Opowieści tym razem zabiorą Cię w świat legendarnych herosów i potężnych bogów! 3 fantastyczne, starannie wykonane kostki Story Cubes: Mity są dodatkowym małym zestawem, którym należy zastąpić 3 kości z zestawu podstawowego Story Cubes Kości Opowieści, lub dużych dodatków Story Cubes: Akcje, bądź Story Cubes: Podróże.

Zasady gry są niezmienne. Rzucamy dziewięcioma kośćmi i snujemy swoją opowieść, tak by wszystkie wyrzucone ilustracje przynajmniej raz pojawiły się w opowieści! Ze Story Cubes: Mity herosi naszych opowieści odwiedzą Olimp i zmierzą się ze straszliwą Meduzą!  A może „straszliwa Meduza” okaże się główną bohaterką o dobrym sercu? Wszystko zależy od Ciebie. Pomysłowość, twórczość, kreatywność i wyobraźnia to słowa opisujące Story Cubes Kości Opowieści!

Opowiedz greckie mity, tak jak sam zechcesz! Story Cubes: Mity to niezwykłe spojrzenie na klasyczną zabawę. Ten dodatek do Kości Opowieści odpowie Ci na pytania kto przymierzał buty Hermesa, czy Charon lubi się śmiać, oraz co tak naprawdę skrywał Koń Trojański!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-08-17 12:58:15