Story Cubes: Zwierzęta
Pudełko wymiary
3.5 x 8 x 2.5 cm
3.5 x 8 x 2.5 cm
Waga około
0 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 1 osób
Czas gry
od 2 do 20 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Rory O'Connor
Pudełko zawiera
3 kostki
Jest to dodatek do serii Story Cubes

Opis

Szop Krystian i inne czterołapy zawitały do naszych historii!

Oto Story Cubes Kości Opowieści: Zwierzęta- dzięki nim wzbogacimy klasyczne opowiadania o liczne grono przedstawicieli fauny! 3 fantastyczne, starannie wykonane kostki Story Cubes: Zwierzęta są dodatkowym małym zestawem, którym należy zastąpić 3 kości z zestawu podstawowego Story Cubes Kości Opowieści, lub dużych dodatków Story Cubes: Akcje, bądź Story Cubes: Podróże.

Zasady gry są niezmienne. Rzucamy dziewięcioma kośćmi i snujemy swoją opowieść, tak by wszystkie wyrzucone ilustracje przynajmniej raz pojawiły się w opowieści! Ze Story Cubes: Zwierzęta historii mogą zagrozić drapieżniki, lub pojawić się w niej nowi bohaterowie! Ale to nie wszystko- na kostkach przedstawione zostały obrazki związane z tematyką zwierzęcą- znajdziemy na nich sidła i tropy! Jak je wykorzystamy, zależy od nas! Pomysłowość, twórczość, kreatywność i wyobraźnia to słowa opisujące Story Cubes Kości Opowieści!

Gotowi na nowe przygody? Story Cubes: Zwierzęta wprowadzą małą odmianę i zielony powiew świeżości do ulubionej formy snucia opowieści. Czy Szop Krystian uniknie sideł? Czy zwierzęta zapolują na myśliwego? A może idąc po tropach trafimy na coś zdumiewającego? Dowiedz się z nowymi kostkami Story Cubes Kości Opowieści!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-08-17 13:01:30