Story Cubes: Muminki
Pudełko wymiary
14 x 21 x 4 cm
14 x 21 x 4 cm
Waga około
0.1 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 1 osób
Czas gry
od 1 do 20 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Rory O'Connor
Jest to samodzielna gra i dodatek do serii Story Cubes

Opis

Nowa seria Story Cubes!

Szukasz kreatywnego sposobu spędzenia czasu? Oto Story Cubes Kości Opowieści- niesamowity trener wyobraźni, gdzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja! Poza pięknym wydaniem, eleganckie kostki oferują różnorakie formy zabawy i ćwiczeń kreatywności, których organizatorem i sędzią jesteśmy sami! A w nowej serii Story Cubes Kości Opowieści: Muminki, mamy szansę spróbować swoich sił w tworzeniu własnej fabuły popularnej bajki!

Na czym to polega? Rzucamy kostkami, a następnie z obrazków, które „wypadły” tworzymy historię. Własną. Niepodległą. Śmieszną, bądź wzruszającą. Rozpoczynając od pierwszego rysunku, który przykuł naszą uwagę staramy się by każda Story Cube Kość Opowieści znalazła się w historyjce. Ze „Story Cubes Kości Opowieści: Muminki” do zabawy dołączą Buka, Tata Muminka, Włóczykij i inni ulubieni bohaterowie. Jesteś gotów na własną przygodę z serialowymi postaciami?

Trenuj wyobraźnię z Muminkami- nic nie stoi na przeszkodzie, byś rozwinął swoją wersję wydarzeń, wyjaśnił czemu bohaterowie bali się Buki, kim była i czego chciała od Muminków. Uwaga! „Story Cubes Kości Opowieści: Muminki” można dowolnie łączyć z różnymi dodatkami z serii „Story Cubes”!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-09-21 17:24:26