nieStory Cubes: Actions (Akcje)
Pudełko wymiary
7.5 x 8 x 3 cm
7.5 x 8 x 3 cm
Waga około
0.1 kg
Ocena
6.39
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
The Creativity Hub
Kategorie
kości (Dice)
Pozycja na BGG
4342
Ocena na BGG
6.39/10 na 1088 głosy
Nazwa oryginalna
Rory's Story Cubes: Actions
Mechaniki
kooperacja (Cooperative Game)
rzucanie kośćmi (Dice Rolling)
rozpoznawanie schematów (Pattern Recognition)
opowiadanie (Storytelling)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 2 osób
Edycja
1
Rok premiery
2007
Rok wydania
2011
Autor
Rory O'Connor
Pudełko zawiera
*9 kości
*instrukcja
Jest to samodzielna gra i dodatek do serii Story Cubes

Opis

Kości Opowieści zostały RZUCONE, w nowej, absolutnie niespotykanej dotąd wersji! Grałeś w Story Cubes Kości Opowieści? Spróbuj swoich sił w Story Cubes Akcje! Te same zasady i to samo ograniczenie- Wyobraźnia!

Gra dla minimum 1 gracza, z tym, że radość z gry jest wprost proporcjonalna do osób biorących udział w rozgrywce! Rzuć dziewięcioma kostkami i spróbuj połączyć obrazki w jedną spójną historię. To są zasady wspólne dla wszystkich Story Cubes. Te kości różnią się od podstawowej wersji tym, że tu zamiast obrazków przedmiotów, kości przedstawiają czynności. Połączysz różne czynności w jedną opowieść? Spróbuj swoich sił i wykaż się pomysłowością! Zaproś przyjaciół i rozegrajcie partię wspólnie. Wersji gry jest mnóstwo w zależności od tego jak będziecie chcieli przemierzać Świat Wyobraźni.

Story Cubes: Akcje to jednocześnie rozszerzenie do podstawowych Story Cubes Kości Opowieści, jak i samodzielna gra! Rzuć dziewięcioma kostkami z Akcji, lub 6 kostkami z podstawowego Story Cubes i 3 losowo wybranymi z Kości Opowieści Akcji, albo wymieszaj podstawową wersje z rozszerzeniem i rzuć wszystkimi osiemnastoma- z tym, że musisz się liczyć z niezłym wyzwaniem! Spróbuj też wariantu, że każdy z uczestników losuje jedną kostkę Akcji, drugą z podstawki i każdy rzuca swoją parą, wplatając swoje kostki w opowieść poprzednika! Prawdziwy pokaz kreatywności i pomysłowości tylko ze Story Cubes Kośćmi Opowieści!Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2011-05-09 11:45:55