Fruit Salad
Pudełko wymiary
9.5 x 9.5 x 4 cm
9.5 x 9.5 x 4 cm
Waga około
0.2 kg
Ocena
5.65
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Pozycja na BGG
19881
Ocena na BGG
5.65/10 na 153 głosy
Nazwa oryginalna
Fruit Salad
Mechaniki
rzucanie kośćmi (Dice Rolling)
pamięć (Memory)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 6 lat
Liczba graczy
od 2 do 6 osób
Czas gry
od 10 do 15 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Ludically REBEL.pl Swan Panasia Co.
Pudełko zawiera
* 60 kart owoców
* 1 kość owocowa
* 1 kość sześcienna
* instrukcja

Opis

Pomarańcze, truskawki, arbuzy!

Pamiętasz jakie owoce wpadły do miski? I w jakiej ilości? „Fruit Salad” to okrągła gra karciana, przeznaczona dla graczy w wieku co najmniej 6 lat! Świetnie poprawia pamięć i koncentracje, a przy tym chwile spędzone z grą są przyjemne i pełne śmiechu!

Jak grać? „Fruit Salad” jest bardzo prosta. Rozdajemy uczestnikom zabawy okrągłe karty. Gracze (bez podglądania!) tworzą z nich zakryty stos. Najmłodszy uczestnik rzuca kostkami. Określają one jakie owoce i w jakiej ilości muszą się znaleźć w tworzonej sałatce (np. 3 truskawki). Gotowi? Rozpoczynamy „Fruit Salad”! Gracze na przemian wykładają po jednej odkrytej karcie na środek, tak by utworzyć stos. Będzie on nazywany „miską”. Karty są wykładane jedna na drugą (tak by zasłonić poprzednią!), do momentu, aż ktoś z uczestników stwierdzi, że w sałatce znajduje się już wymagana liczba owoców- należy wtedy przyklepać stos! Po sprawdzeniu czy nie zawiodła nas matematyka- dostajemy, lub tracimy punkty. Proste?

„Fruit Salad” to świetna zabawa z matematyką, wydana w wytrzymałej puszeczce! Możemy ją zabrać na wycieczkę, zabawę urodzinową, albo wspólnie spędzić zimowy wieczór! Owocowe emocje podkręcą atmosferę! Licz uważnie i przyklepuj stosy- bądź szybki, bo inni też przyglądają się owocom wrzucanym do miski!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-11-16 14:41:18