Telepatia
Pudełko wymiary
26.5 x 26.5 x 7 cm
26.5 x 26.5 x 7 cm
Waga około
1.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Albi Polska
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
od 2 do 20 osób
Czas gry
od 50 do 70 min.
Rok premiery
1992
Rok wydania
2016
Autor
Brian C. Larson
Pudełko zawiera
* Plansza
* 330 kart
* 4 pionki
* 4 ołówki
* Notatnik
* Kostka
* Klepsydra 30-sekundowa
* Instrukcja

Opis

Przekonani jesteście o swoim zgraniu i jednomyślności? Sprawdźmy!

Imprezowa gra na skojarzenia od wydawnictwa Albi. Czego potrzeba? Dobrych chęci i przynajmniej dwóch osób. Gotowi na dobrą zabawę? „TelePatia” to sztuka czytania w myślach- i właśnie to będziemy robić po rozłożeniu planszy. Otwórzcie umysły i sprawdźcie co kryje się w głowie znajomych!

Przygotowując grę „TelePatia” planszę ustawiamy na środku, karty, klepsydrę i kostkę umieszczamy w zasięgu ręki. Dzielimy się na dwa zespoły (od 4 osób) i możemy rozpoczynać! Po umieszczeniu pionka drużyny na polu start- lider rzuca kostką. Określa ona stronę karty – słowo, czy obrazek. Dwóch przedstawicieli zespołu ma teraz za zadanie, w ciągu trzydziestu sekund napisać odpowiednią (określoną przez pole na którym stoimy) liczbę skojarzeń do wylosowanej karty. Tu musi się włączyć „TelePatia”, ponieważ za każde słowo-skojarzenie z danym zagadnieniem, które pojawi się na obu kartkach, pionek drużyny przesuwa się do przodu. Zabawę zwycięża zespół, który jako pierwszy przekroczy pole mety!

Prosta zabawa, a mnóstwo śmiechu! Sprawdź jak dobrze się znacie ze swoimi znajomymi. „TelePatia” to niezwykła gra imprezowa, która zyska sympatie zarówno rówieśników, przyjaciół, jak i rodzin- zasady są proste, więc grać mogą nawet dzieci! A co ciekawsze, „TelePatia” jest niezastąpionym tytułem na zajęciach integracyjnych! Przygotujcie się na salwy śmiechu- skojarzenia powtórzone wychodzą poza granice wyobraźni!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2016-04-22 13:25:19