Zgadnij  Co jest inaczej
Pudełko wymiary
9.5 x 12.5 x 2 cm
9.5 x 12.5 x 2 cm
Waga około
0.1 kg
Ocena
6.16
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
G3
Kategorie
gra karciana (Card Game)
gra dla dzieci (Children's Game)
Pozycja na BGG
12237
Ocena na BGG
6.16/10 na 164 głosy
Nazwa oryginalna
Look!
Mechaniki
pamięć (Memory)
rozpoznawanie schematów (Pattern Recognition)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 4 lat
Liczba graczy
od 2 do 6 osób
Czas gry
od 10 do 15 min.
Rok premiery
2012
Rok wydania
2016
Autor
Haim Shafir
Pudełko zawiera
* 32 karty
* instrukcja

Opis

Patrz uważnie!

Szalona imprezowa gra karciana dla najmłodszych! Wydawnictwo G3, zaprasza do rozgrywki nawet czteroletnie dzieci. "Zgadnij! Co jest inaczej?" to nie tylko proste zasady i dobra zabawa. To także wysokiej jakości karty- które świetnie nadają sie do zabawy z graczami w wieku 4-6 lat! Gotowi na sprawdzian pamięci i koncentracji? Otóż start!


"Zgadnij! Co jest inaczej?" to zabawa dla 2 do 6 osób, w wieku co najmniej 4 lat. Całość rozgrywki powinna zająć mniej więcej 10 minut- więc nikt się nie znudzi! O co chodzi? W grze "Zgadnij! Co jest inaczej?" każdy z uczestników otrzymuje 5 kart. Tworzą one "rękę gracza". Na środku ustawiamy dwie/trzy karty początkowe i rozpoczynamy rozgrywkę. Najmłodszy uczestnik jest Pierwszym Graczem. Poleca wszystkim zamknąć oczy, natomiast sam, przekręca jedną z kart na środku na druga stronę (karty w "Zgadnij! Co jest inaczej?" są dwustronne. każda że stron różni się małym detalem). Teraz wszyscy otwierają oczy- pierwsza osoba, która wskaże szczegół, który się zmienił wygrywa rundę! W nagrodę może dołożyć jedną ze swoich kart do początkowej puli na środku. Celem zabawy jest pozbycie się swojej "ręki kart" wykładając ją na środek.

Proste? Bardzo proste i wciągające! Gra "Zgadnij! Co jest inaczej?" nie zajmuje dużo czasu, a pozwala młodym graczom rozwinąć w sobie umiejętność rozumienia podstawowych zasad gier, poprawia pamięć i koncentracje... a co najważniejsze- zajmuje mało miejsca! Grę można zabrać ze sobą wszędzie, grać w dużym gronie i zachęcać do zabawy zupełnych nowicjuszy! A Ty? Zgadniesz co jest inaczej?

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2016-05-31 16:21:00