nieJungle Speed
Pudełko wymiary
13.5 x 15 x 7.5 cm
13.5 x 15 x 7.5 cm
Waga około
0.3 kg
Ocena
6.57
Producent
Rebel
Kategorie
Zręcznościowa (Action / Dexterity)
Gra karciana (Card Game)
Imprezowa (Party Game)
W czasie rzeczywistym (Real-time)
Pozycja na BGG
1041
Ocena na BGG
6.57/10 na 8708 głosy
Nazwa oryginalna
Jungle Speed
Mechaniki
Rozpoznawanie schematów (Pattern Recognition)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 7 lat
Liczba graczy
od 2 do 10 osób
Czas gry
od 10 do 20 min.
Edycja
1
Rok premiery
1997
Rok wydania
2009
Autor
Thomas Vuarchex, Pierrick Yakovenko
Pudełko zawiera
*80 kart
*drewniany totem
*woreczek na karty i totem
Jest to samodzielna gra do serii Jungle Speed

Opis

Oto prawdziwy hit planszówkowy!

„Jungle Speed” wyzwoli zwierzęce instynkty w każdej cichej myszce! Spostrzegawczość, zręczność, szybkie reagowanie to cechy które przybliżą Cię do zwycięstwa. Rzuć wyzwanie znajomym na imprezie, w pociągu czy w przerwach od codziennych zajęć! Takich emocji nie zapewni Ci żadna wizyta w zoo!

„Jungle Speed” dzięki swoim prostym zasadom i zapewnianiu niesamowitych wrażeń podbił serca wielu graczy. Celem gry jest pozbycie się swoich kart. Jak to zrobić? Szybciej niż inni złap berło, które stoi na środku. Każdy gracz po kolei odkrywa przed sobą kartę, jeśli u dwóch uczestników pojawi się taki sam symbol wywiązuje się pojedynek. Uczestnik potyczki, który jako pierwszy złapie berło wygrywa i oddaje swoje odkryte karty przegranemu! Przyjrzyj się uważnie, bo jeśli bezprawnie złapiesz za totem „Jungle Speed’a”, zgarniasz wszystkie odkryte karty ze stołu!

Jungle Speed gwarantuje chwile pełne napięcia, pot na czole i gromkie wybuchy śmiechu! Gra jest niezbędnym wyposażeniem na każdej imprezie- imieniny ciotki (by rozruszać rodzinę), piwko z przyjaciółmi (agresywna integracja ), urodziny Twojego dziecka (pełny wrażeń punkt kulminacyjny- niezależny od pogody). Im więcej graczy, tym więcej zabawy i trudniejszy poziom! „Jungle Speed” jest świetną grą dla każdego, początkującego czy zaawansowanego gracza- jeśli jej jeszcze nie posiadasz, koniecznie to zmień! Albo delikatnie zasugeruj znajomym- gdyż jest to świetny materiał na prezent!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2010-06-04 11:40:22
prawo dżungli jungle speed