Hoket- Gra Zręcznościowa
Pudełko wymiary
45 x 72 x 4.5 cm
45 x 72 x 4.5 cm
Waga około
2.1 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Big Fun Republic
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 7 lat
Liczba graczy
od 2 osób
Czas gry
od 10 do 30 min.
Rok premiery
2019
Rok wydania
2019
Autor
Big Fun Republic
Pudełko zawiera
* elementy gry

Opis

Hoket to gra zręcznościowa, która dostarczy ci wiele emocji! Niewiele jest gier tak prostych, a przy tym tak wciągających. Zasady są następujące – graczy jest dwóch, a wygrywa ten, któremu uda się wstrzelić więcej krążków na stronę przeciwnika!

Hoket to gra dla każdego i na każdą okazję. Możecie grać we dwoje albo urządzić rozgrywki dla większej grupy. Grę można zabrać na imprezę albo wakacje. Pewne jest jedno - zarówno graczy, jak i widzów czeka wyśmienita zabawa.

Instrukcja gry

Plansza została podzielona na dwa pola. Pola rozdziela drewniana ścianka, w której znajduje się otwór. Naprzeciw siebie stają dwaj zawodnicy. Każdy otrzymuje po siedem krążków, które rozkłada dowolnie na swojej stronie (zabronione jest zastawianie otworu). Rozgrywkę rozpoczynają na komendę „Start!”. Gracze próbują wstrzelić swoje krążki w otwór w ściance i umieścić je na polu przeciwnika. Wstrzeliwanie odbywa się wyłącznie z pomocą gumek rozciągniętych na przeciwległych końcach planszy. Grę toczyć można aż do momentu, gdy jednemu z zawodników uda się wstrzelić wszystkie krążki na przeciwną stronę. Innym rozwiązaniem jest prowadzenie gry przez określony czas (zazwyczaj kilkadziesiąt sekund). W tym wypadku wygrywa ten, komu na finiszu pozostało mniej krążków.

Jeśli krążek po wystrzale przez danego gracza wypadnie poza planszę, gracz ten ma obowiązek podnieść go i umieścić na swoim polu.

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2019-07-04 16:50:12