Opis

Kula - symbol ideału. Ball.B to łamigłówka logiczna w kształcie piłki, składająca się z 12 pól o różnych wzorach. Obracanie ruchomymi elementami piłki powoduje rozburzenie układanki.
W wyniku obrotów coraz to innymi sferami możemy doprowadzić do chaosu, a celem zabawy jest odtworzenie stanu początkowego.
Ball.B nie tylko kształtem nawiązuje do piłki futbolowej. Podczas dowolnego meczu zawodnicy biegają po boisku i z regularnych ugrupowań tworzy się pozorny chaos.
Ale tymi ruchami steruje mózg z poza murawy w ściśle określonym celu - to trener na mistrzostwach; zaś na piłce, którą właśnie trzymasz w ręku - to Ty sterujesz zmaganiami.

Czy potrafisz dojść do ściśle określonego celu? I wrócić?

Ball.B to łamigłówka rozwijająca zdolności manualne, a przede wszystkim intelektualne. Uczy cierpliwości i myślenia strategicznego. W opakowaniu znajduje się dodatkowo instrukcja - „krok po kroku” - w celu pomocy w nauce układania.

Ball.B jest w całości produkowana oraz składana w Polsce. Ze względu na unikalność produktu na skalę światową jest on chroniony patentem nr P383002.

Dane techniczne:

  • średnica - 98mm
  • waga - ok. 250g
  • materiał - ABS (akrylonitrylo-butadieno-styren)
  • nadruk - tamponowy

Podstawowe informacje:

Wydawnictwo: Ball.B
Liczba graczy: 1 osób
Czas gry: 30 min
Wiek: od 5 lat
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska


Pudełko zawiera:

  •  1 łamigłówkę Ball.B

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2012-06-08 10:14:43