Czarne historie - Śmiertelne wakacje
Pudełko wymiary
9.5 x 13.5 x 2.5 cm
9.5 x 13.5 x 2.5 cm
Waga około
0.2 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
G3
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
od 2 do 15 osób
Czas gry
od 40 do 50 min.
Edycja
1
Rok premiery
2011
Rok wydania
2012
Autor
Nicola Berger, Holger Bösch
Pudełko zawiera
*50 kart
*instrukcja
Jest to samodzielna gra do serii Czarne historie

Opis

 Sielankowy klimat i zbytnia relaksacja to źli doradcy!

Przekonaj się o tym grając w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje”. Jest to zbiór 50 przerażających opowieści zainspirowanych wydarzeniami najprzyjemniejszych dni w roku! Dni, w których gorące słońce zostaje zasłonięte przez czarne chmury wypadków drogowych, śmiertelnie niebezpiecznych pamiątek, braku szkoły i innych nieszczęść!

Zasady są proste. Grający w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje” słuchają części wydarzenia, a następnie zadając pytania, próbują ustalić co tak naprawdę się stało i jaki fatalny koniec spotkał urlopowiczów. Jeden z uczestników, wyznaczony na Mistrza Tajemnicy, próbuje naprowadzić innych grających odpowiadając „tak” lub „nie”. Zasady niezmienne jak przy innych grach z serii „Czarnych Historii”.

Zobacz jak los zadrwił z osób, którym darował chwilę oddechu od codziennego zgiełku zajęć i pracy. Pamiętaj- urlop to ryzyko, które podejmujesz na własną odpowiedzialność. Nie każdy ma tyle szczęścia by przy ognisku, w hotelu, pod namiotem, w przyjacielskiej atmosferze grać sobie w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje”

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2012-06-18 12:30:04