Monopoly Koty kontra Psy
Pudełko wymiary
29 x 39.5 x 4.1 cm
29 x 39.5 x 4.1 cm
Waga około
0.7 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Hasbro
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
od 2 do 6 osób
Jest to samodzielna gra do serii Monopoly

Opis

Monopoly dla wszystkich fanów domowych zwierzaków! Wojna między psami i kotami trwa! Po której stronie staniesz? Zdobywaj pieniądze, przechodź przez start i korzystaj z darmowego parkingu. Kup grę w muve.pl i zachwycaj się pięknymi figurkami i nowymi kartami. Koty kontra Psy!

Inspirowana żywą rywalizacją właścicieli psów i kotów gra Monopoly Koty kontra Psy może być mruczącą grą dla miłośników zwierząt domowych na całym świecie. Ta edycja gry planszowej Monopoly przeznaczona jest do gry w zespołach. Dołącz do Drużyny Kotów lub Druzyny Psów i poruszaj się po planszy, aby zdobyć nowe tytuły. Gra kończy się, gdy wszystkie tytuły zostaną zdobyte, a drużyna z największą liczbą tytułów wygra. Zwycięzcy mogą powiedzieć, że ich futrzani przyjaciele są rzeczywiście najlepszymi zwierzakami!

• Zawiera planszę, 6 żetonów, 16 kart tytułów, 36 kart szans (18 kart kotów, 18 kart psów), 48 znaczników tytułów (24 plastikowe smakołyki kota, 24 plastikowe kości psa), 2 kości, pakiet pieniędzy i przewodnik po grze.

  • GRA DLA MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT DOMOWYCH: Miłośnicy kotów i psów mogą okazywać sympatię czworonożnym przyjaciołom
  • ZESPÓŁ: Ta gra planszowa Monopoly przeznaczona jest do gry w zespołach; wybierz grę Drużynę Kotów lub Drużynę Psów

• TYTUŁY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH: Zamiast kupować nieruchomości jak w klasycznej grze planszowej Monopoly, w Monopoly Koty kontra Psy Zespoły zajmujące się psami twierdzą, że ich zwierzaki mają śmieszne tytuły, takie jak Fashionista i Bright Eyes

• POZNAJ KARTY SZANS: W tej grze Monopol są zabawne karty Szansa dla psów i kotów, które przypominają graczom o głupich rzeczach, jakie robią zwierzęta domowe, przynosząc swojemu człowiekowi „prezent”

• FUN BOARD GAME DLA WIEKÓW 8 LAT I WIĘCEJ: Monopoly Koty kontra Psy odtwarza długoletnią walkę pomiędzy miłośnikami kotów i psów; 2 do 6 graczy może świetnie się bawić, próbując udowodnić, że ich futrzani przyjaciele są najlepsi

• Od 8 lat

• 2 do 6 graczy

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2020-05-22 16:17:43