Prawo Dżungli
Pudełko wymiary
15 x 15 x 6 cm
15 x 15 x 6 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
FHU Antoni Matyasik
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 7 lat
Liczba graczy
od 2 osób
Czas gry
od 10 do 20 min.
Edycja
1
Rok premiery
2007
Rok wydania
2015
Pudełko zawiera
*instrukcja
*104 karty
*berło
*woreczek
Jest to samodzielna gra do serii Prawo Dżungli

Opis

Każdy zna „Prawo Dżungli”- kto pierwszy, kto sprytniejszy, kto szybszy!

Ta prosta, pradawna zasada została przeniesiona do świata gier planszowych i zadomowiła się w nim na dobre. Powstały prawdziwe hity imprez! Rozkręć towarzystwo i zaproponuj „Prawo Dżungli”!

Zasady proste. Zabawy dużo. Co najmniej dwóch graczy musi podjąć wyzwanie. Oczywiście, im więcej osób uczestniczy w zabawie tym lepiej! Śmiałkom rozdajemy przetasowane karty, a między nimi umieszczamy totem- znak najlepszego! W swojej turze gracz odsłania wierzchnią swoją kartę, tak by obrazek był widoczny dla wszystkich. Jeśli w którymś momencie gry, odsłonięte zostaną dwa takie same rysunki- między właścicielami kart wywiązuje się pojedynek. Polega on na jak najszybszym złapaniu totemu. Ten komu się to uda, oddaje swoje odsłonięte karty przeciwnikowi. Celem gry „Prawo Dżungli” jest pozbycie się wszystkich swoich kart!

Niesamowite emocje. „Prawo Dżungli” sprawia, że impreza staje się niezapomniana, a uczestnicy wychodzą zmęczeni jak po prawdziwiej wyprawie w głąb Amazonii! Stres i śmiech przeplatają się tu w niekończącym się wyścigu do totemu! Ale uważaj! Karty różnią się naprawdę drobnym szczegółem! Nie daj się nabrać! A dla prawdziwych fanów „Prawo Dżungli” można rozbudować o zestaw dodatkowych kart.

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2010-06-04 11:40:22
prawo dżungli jungle speed prawo dzungli