Frostpunk: Resources Expansion
Pudełko wymiary
30 x 32 x 3.5 cm
30 x 32 x 3.5 cm
Waga około
0.6 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Rebel
Wydanie
angielskie
Wiek
od 18 lat
Liczba graczy
od 1 do 4 osób
Rok premiery
2023
Rok wydania
2023
Pudełko zawiera
*30 kawałków drewna
*30 bryłek węgla
*10 części rdzeni parowych
*20 drzew
*8 kawałków stali
Jest to samodzielna gra do serii Frostpunk

Opis

Wzbogać swoje rozgrywki w dodatkowe wrażenia estetyczne dzięki praktycznym znacznikom zasobów! Resources Expansion to rozszerzenie do postapokaliptycznej gry strategicznej Frostpunk zawierające 98 plastikowych znaczników surowców, które pod względem skali dorównują innym komponentom z zestawów dodatkowych. 

Dodatek ma charakter estetyczny, a jego użycie nie wpływa na mechanikę i przebieg rozgrywki. Całość zapakowana jest w karton ze specjalną, plastikową tacką na komponenty.

Czym jest Frostpunk?

To strategiczna gra planszowa, w której od jednego do czterech graczy wciela się w przywódców ostatniej kolonii ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Naszą rolą jest zarządzanie zarówno infrastrukturą ostatniego miasta, jak i jego mieszkańcami oraz nieustanne lawirowanie między perspektywą lodowej zagłady a buntem. Nasi obywatele to nie tylko nieme pionki na planszy: będą wysuwać postulaty i reagować zgodnie z panującymi nastrojami. Działania i decyzje graczy poniosą ze sobą istotne dla rozgrywki konsekwencje, tworząc każdorazowo wyjątkową, dojrzałą historię.

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2021-04-28 14:10:52