Bait
Pudełko wymiary
10 x 10.5 x 9.5 cm
10 x 10.5 x 9.5 cm
Waga około
0.4 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
NoName
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 15 lat
Liczba graczy
od 2 do 8 osób
Czas gry
od 10 do 30 min.
Rok premiery
2021
Rok wydania
2021
Pudełko zawiera
*176 kart
*metalowe żetony
*instrukcja

Opis

Jeśli szukasz gry, w której liczy się strategia, a nie jej losowość, to ta gra jest dla Ciebie. Dwa stosy kart o nazwie ATAK i OBRONA pozwalają budować strategię i wykańczać przeciwników. W przeciwieństwie do stosu Atak i Obrona, stos kart o nazwie BAIT wprowadza element losowości, aby uatrakcyjnić rozgrywkę. Kartę z tego stosu ciągniesz tylko wtedy, gdy nie złapiesz żetonu lub złapiesz go między środkowy a serdeczny palec. Z kolei stos PULA determinuje ilość punktów w puli wspólnej. Jeśli Twoja pula własna przekroczy 500 punktów - przegrywasz. Możesz zmieniać bieg gry odpowiednimi kartami akcji lub obrony. Twórz okrutne strategie, które poprowadzą Cię do zwycięstwa. „No mercy!”.

Karty zostały zaprojektowane z elementem humorystycznym, dlatego teksty i obrazki dobrane są tak, aby nawiązywały do sławnych wydarzeń, haseł czy postaci. Znajdziesz tu takie nazwy kart, jak: Baitimus Prime, Baitman, Baitrix, Bait Fucking Gun, Hakuna Baitata czy Baitality. Gra karciana Bait to wspólne chwile spędzone z przyjaciółmi, pełne śmiechu i emocji, co jest gwarantem dobrej zabawy.

Godnym uwagi jest to, że gra w 100% została wymyślona i wyprodukowana w Polsce przy pełnym udziale i wsparciu polskich partnerów.

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2021-11-22 15:47:02