Eleven: Kampania Solo
Pudełko wymiary
20 x 20 x 4 cm
20 x 20 x 4 cm
Waga około
0.5 kg
Ocena
7.94
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Portal
Kategorie
dodatek do gry (Expansion for Base-game)
ekonomiczna (Economic)
sport (Sports)
Ocena na BGG
7.94/10 na 132 głosy
Nazwa oryginalna
Eleven: Solo Campaign Expansion
Mechaniki
scenariusz / misja / kampania (Scenario / Mission / Campaign Game)
wariant solo (Solo / Solitaire Game)
Wydanie
POLSKIE
Instrukcja
polska
Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
od 1 do 1 osób
Czas gry
od 60 do 120 min.
Rok premiery
2022
Rok wydania
2022
Autor
Nazwa oryginalna
Eleven: Solo Campaign
Ocena na BGG
7.71
Poziom trudności
3.00 na 5
Pudełko zawiera
*42 KARTY PRZECIWNIKA
*4 KARTY FINAŁOWEGO PRZECIWNIKA
*14 ZNACZNIKÓW PRZECIWNIKA
*4 ZNACZNIKI DRUŻYNY GRACZA
*1 PLANSZA MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU
*4 KARTY SPOTKANIA ZARZĄDU
*1 INSTRUKCJA
Jest to dodatek do serii Eleven

Opis

Kampania Solo to solowy dodatek do Eleven, strategicznej gry Thomasa Jansena (Club Stories, Tavern, Streetpainball) osadzonej w świecie piłki nożnej. Jeżeli spodobał się wam tryb solo z podstawowej wersji gry — to rozszerzenie jest idealne dla was! W pudełku znajdziecie aż 14 scenariuszy do solowej kampanii. Zaczniecie jako menadżer niewielkiego klubu, by pod koniec kariery zdobyć mistrzowski tytuł w 1 lidze. Każdy kolejny scenariusz będziecie kończyć z określonym wynikiem. Jeżeli pójdzie wam lepiej, dostaniecie sporo ofert od innych klubów, jeżeli pójdzie wam gorzej — propozycji będzie mniej. Zastanówcie się dwa razy, zanim podejmiecie jakąś decyzję. Pozostanie w dotychczasowym klubie pozwoli wam zachować zaufany personel, z drugiej strony czasami warto zmienić otoczenie. Karty Zarządu, karty Celu i karty Dyrektora z Kampanii solo mogą być z powodzeniem użyte w grze podstawowej i innych dodatkach.

Trudne początki

Na początku przygotujcie grę w standardowy sposób, uwzględniając specjalne zasady każdego scenariusza. Rozpoczynacie od 1 sezonu w Brickton FC, a potem… to już zależy od waszego wyniku w każdej grze. Niektóre Scenariusze wykorzystują specjalne karty, które są przygotowywane zgodnie z opisem na arkuszu Scenariusza. Karty te są oznaczone Herbem odpowiedniej Drużyny. Niektóre z tych kart zapewnią wam dodatkowe akcje, które będziecie mogli wykonać poprzez spełnienie ich wymagań.

Droga do sławy

Każdy scenariusz ma określone cele. Na koniec każdej gry podliczcie zdobyte punkty, a otrzymany wynik porównajcie z tabelą Punktów Zwycięstwa na końcu scenariusza. Dzięki niej dowiecie się, jakie macie możliwości rozwoju. Możecie zmienić klub albo pozostać w obecnym, a obie opcje będą miały swoje plusy i minusy. Kiedy uda się wam ukończyć Sezon w jednym z dwóch wiodących klubów (Port East lub Sheepdale Shire), Kampania zakończy się waszym zwycięstwem!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

  • Koszulki Portal (63x88 mm) CCG 55 sztuk
    Koszulki Portal (63x88 mm) CCG 55 sztuk
    liczba sztuk: 1

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2022-08-11 21:07:09