Hotel pod pajęczą siecią
Pudełko wymiary
14.5 x 21.5 x 4.3 cm
14.5 x 21.5 x 4.3 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
MUDUKO
Wiek
od 5 lat
Liczba graczy
od 2 do 5 osób
Czas gry
od 15 min.

Opis

Hotel pod pajęczą siecią to rodzinna gra planszowa, która dzięki prostym i emocjonującym zasadom potrafi bawić zarówno maluchy jak i dorosłych. Każdy z graczy otrzymuje jedną planszetkę z hotelem, który przyjmuje wyłącznie określony rodzaj gości. W swoim ruchu gracz ciągnie kartę z zakrytej talii i sprawdza, czy może zakwaterować danego owada w swoim hotelu. Jeżeli nie, odkłada kartę na zakryty stos obok swojej planszetki. Pozostali gracze starają się zapamiętać zakryte karty u graczy, ponieważ jeżeli pozyskają dwie karty miodku i trafią, u kogo znajduje się pożądany owad to będą mogli go do siebie zaprosić.

Adrenalinę podnosi także fakt, że po dobraniu karty miodku gracz może dobierać karty dalej, ale jeżeli trafi wtedy na karalucha, ten zabierze mu cały miodek! Wyciągnięcie z talii pająka z kolei pozwala przegonić jednego owada z hotelu innego gracza - jest tu zatem delikatna, negatywna interakcja podnosząca element rywalizacji.

Hotel pod pajęczą siecią to doskonały i przezabawny prezent dla dzieci od 5 roku życia, który zaangażuje je do zabawy, a także będzie wspaniałym wstępem do lekcji przyrody.

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2022-11-29 21:46:40