Iron Maiden pack 2
Pudełko wymiary
16.5 x 27.5 x 4.2 cm
16.5 x 27.5 x 4.2 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Portal
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Rok wydania
2024
Jest to dodatek do serii Iron Maiden

Opis

Iron Maiden pack 2

Zawiera 6 figurek legendarnej maskotki Iron Maiden - Eddiego. Razem z nimi przybywają komponenty potrzebne do użycia ich jako komponentów w różnych grach wydawnictw CMON i Portal Games. Figurki i komponenty z tego dodatku wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed., Zombicide Żywi lub Nieumarli, Zombicide Czarna Plaga, Zombicide Najeźdźca, Ankh, Cthulhu Death May Die i Massive Darkness 2. Każda z figurek ma dedykowane karty i zasady działania osobne dla poszczególnych gier.

Szaman Eddie (The Book of Souls)

  • Wykorzystasz w grach: Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Nekromanta), Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja) i Massive Darkness 2 (Bohater - Shaman).

Mumia Eddie (Powerslave)

  • Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Abominacja) i Ankh (Strażnik).

Obłąkany Eddie (Piece of Mind)

  • Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja), Cthulhu Death May Die (Badacz).

Łowca Nagród Eddie (Stranger in a Strange Land)

  • Wykorzystasz w grach: Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja).

Basista Eddie (Fear of the Dark Live)

  • Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja) i Massive Darkness 2 (Bohater - Bard).

Zabójca Eddie (Killers)

  • Wykorzystasz w grze Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja).

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2024-01-11 11:56:23