nieNeuroshima HEX: Neodżungla
Pudełko wymiary
10 x 13 x 2 cm
10 x 13 x 2 cm
Waga około
0.1 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Portal
Pudełko zawiera
*żetony armii Neodżungli
*instrukcja
Jest to dodatek do serii Neuroshima

Opis

Czwarty zestaw armijny do Neuroshimy HEX!

Gdy niedobitki ludzkości podnosiły się z kolan po wyniszczającej wojnie, gdy spoglądały ze strachem na północ, na ziemie zajęte przez armię robotów, na południu zrodziła się groźba równie silna, choć nie tak dynamiczna jak Moloch. Powoli, lecz nieustępliwie zaczęła rozrastać się tam wszechogarniająca zmutowana dżungla, kierowana nieokiełznanym instynktem przetrwania i z każdym rokiem pochłaniała kolejne kilometry ziem ludzi. Wchłaniała wszystko, z czym się zetknęła, zamieniając zwierzęta i ludzi w zmutowane bestie i symbiotyczne organizmy, pomagające jej przeć naprzód i zwalczać każde zagrożenie. Ten ogromny, zielony i krwiożerczy organizm nazwano Neodżunglą.

OPIS TALII:

Główną zaletą armii jest zdolność do tworzenia Macierzy, dzięki czemu jeden Moduł może wspomagać jednocześnie wszystkie należące do Macierzy jednostki. Nawet słabe w pojedynkę jednostki mogą się przez to stać szybkimi i skutecznymi zabójcami. 
Wadą armii jest jej niewielka mobilność, brak strzelców oraz fakt, że bez Macierzy jej jednostki są stosunkowe słabe i powolne.

 


Podstawowe informacje:

Wydawnictwo: Portal
Liczba graczy: 2-4 osób
Czas gry: 30 - 45  min.
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska


Pudełko zawiera:

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-03-19 11:36:23